Duben 2009

Struggle For Hills 2009 (2.5.) a Revolution vol. 4 (22.5.)

5. dubna 2009 v 12:08 | cíge |  Koncerty
V sobotu 2. května budeme vystupovat v MC Karlov ve Dvoře Králové na akci Struggle For Hills 2009, která je pořádána skupinou Mother's Gifts (tímto vřele děkujeme za pozvání:)). S námi by tam dále měly vystoupit již zmiňovaní MG a dále kapely Driák, Moment a ZBoudyHluk. Začátek akce je naplánován na 19:00 (my z časových důvodů budeme hrát až jako jedna z posledních, ne-li jako poslední kapela, což však neznamená, že byste neměli dorazit už zezačátku a poslechnout si ostatní vystupující). Jinak akce je pojata zajímavě jako klání kapel z našeho regionu, takže si to určitě nenechte ujít! Vstup je opravdu velmi lidových 40 Kč:).


podrobnosti najdete zde
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V pátek 22.5. 2009 pak budeme vystupovat na v pořadí již čtvrté akci s názvem Revolution v hasičárně v Arnultovicích, kde naše formace doplní takové kapely, jako jsou Benjaming Band nebo Dukla vozovna. Myslím, že tuhle akci byste si také rozhodně neměli nechat ujít!!