Struggle For Hills 2009 (2.5.) a Revolution vol. 4 (22.5.)

5. dubna 2009 v 12:08 | cíge |  Koncerty
V sobotu 2. května budeme vystupovat v MC Karlov ve Dvoře Králové na akci Struggle For Hills 2009, která je pořádána skupinou Mother's Gifts (tímto vřele děkujeme za pozvání:)). S námi by tam dále měly vystoupit již zmiňovaní MG a dále kapely Driák, Moment a ZBoudyHluk. Začátek akce je naplánován na 19:00 (my z časových důvodů budeme hrát až jako jedna z posledních, ne-li jako poslední kapela, což však neznamená, že byste neměli dorazit už zezačátku a poslechnout si ostatní vystupující). Jinak akce je pojata zajímavě jako klání kapel z našeho regionu, takže si to určitě nenechte ujít! Vstup je opravdu velmi lidových 40 Kč:).


podrobnosti najdete zde
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V pátek 22.5. 2009 pak budeme vystupovat na v pořadí již čtvrté akci s názvem Revolution v hasičárně v Arnultovicích, kde naše formace doplní takové kapely, jako jsou Benjaming Band nebo Dukla vozovna. Myslím, že tuhle akci byste si také rozhodně neměli nechat ujít!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cíge cíge | 7. dubna 2009 v 9:40 | Reagovat

Tak jste asi četli, že Moment ve Dvoře nevystoupí, ale bude místo nich nějaká náhrada. Jinak v Hasičárně ještě ten večer zahrají kapely Výprodej zeber a Driák.

2 cíge cíge | 5. května 2009 v 10:16 | Reagovat

Tímto bych chtěl dodatečně poděkovat všem lidem, který nás přišli podpořit do Dvora a zůstali tam i přes velmi pokročilou hodinu. Dále bych chtěl poděkovat lidem, který nám pomohli s odvozem nás a našich krámů z Prosečný do Dvora a zpátky, a hlavně našemu kytarákovi Lukášovi, kterej svojí obětavostí zařídil tak rychlej noční přesun do Dvora a dělal řidiče i přesto, že v sobotu slavil "20". Ještě jednou všem díky!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama